CZ  EN

Dle domluvy

Je možné hernu rezervovat na oslavy narozenin a různé jiné akce po telefonické nebo mailové
domluvě v jiný čas a termín, než je uveden v otevírací době.
Minimální počet dětí je 10 :) Tel. 721 525 676, 725 313 089

Pondělí 14:00 - 19:00
Úterý  14:00 - 19:00
Středa 14:00 - 19:00
Čtvrtek 9:30 - 19:00
Pátek 9:30 - 19:00
Sobota 9:30 - 19:00
Neděle                         9:30 - 19:00

Ceník

dospělí

ZDARMA

děti do 1 roku

ZDARMA

děti  1 - 13 let  celodenní vstupné (PO-PÁ)

děti  1 - 13 let  celodenní vstupné (SO, NE, SVÁTKY)

hodinové vstupné (PO-PÁ)

70 Kč /hod.

hodinové vstupné (SO, NE, SVÁTKY)

80 Kč / hod.

Možnost zakoupení dárkových poukazů

Děti se ZTP můžou uplatnit 50% slevu na vstup.

Ceník pro školky, školy a jiné organizace dle domluvy.
    Možnost uspořádání oslav, kulturních a společenských akcí.
    Ceny jsou zaváděcí.
    Provozovatel si vyhrazuje právo ceny měnit. info@sokolicek.cz

Dárkové poukazy

Nevíte, jaký dárek by byl vhodný pro děti ve vaší blízkosti? Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů v hodnětě 60Kč (1 hodina pobytu v Sokolíčku), 300 Kč (5 x 1 hodina pobytu v Sokolíčku), 600 Kč (10 x 1 hodina pobytu v Sokolíčku) a v hodnotě 1200 Kč (10 x celodenní vstup v hodně 150 Kč). Poukazy jsou k zakoupení u osbluhy dětského hřiště.

Jak to u nás funguje

Vstupem do herny Sokolíček uznáváte všeobecné obchodní podmínky a provozní řád hřiště Sokolíček.

• Herna je určena pro děti od 1 roku do 13 let.
    • Vstup na koberec v hale a na veškeré atrakce je z provozních a hygienických důvodů povolen POUZE V PONOŽKÁCH (doporučujeme protiskluzové ponožky a vhodné sportovní oblečení)
    • V hale a rovněž i na toaletách je přísně zakázáno kouřit.
    • Do prostoru atrakcí, které jsou ohraničeny kobercem, je přísně zakázáno vnášet jakékoliv jídlo a pití.
    • Platí zákaz žvýkaček na hrací ploše!
    • Naše zařízení je určeno pro pohyb a hru, což vyžaduje ohled a vzájemné respektování našich návštěvníků.
• Provozovatel nepřebírá povinnost spojenou s dohledem nad dětmi. Péče a dohled nad dětmi je povinností výhradně jejich doprovodu.
    • Osoby doprovázející děti upozorňujeme na to, aby skutečně důsledně vykonávaly svou povinnost dohledu.
    • K zajištění vlastní bezpečnosti i bezpečnosti ostatních dětí není dovoleno v celém prostoru herny používat vlastní hračky.
    • V prostoru herny je zakázáno používat tvrdé, volné nebo ostré předměty ( např. dárky k narozeninám).
    • Upozorňujeme na nebezpečí, které může vzniknout z tkaniček u triček a mikin.
    • Všechny části a zařízení hriště Sokolíček smí být používány pouze v souladu s jejich určením.
    • Herní přístroje a zařízení se používají na vlastní nebezpečí bez ohledu na závazek provozovatele udržovat zařízení v provozuschopném a bezpečném stavu.
    • Za bezpečnost jednotlivých zařízení ručí výrobce atrakcí svými certifikáty.
    • Atrakce vyhovují nejvyšším bezpečnostním požadavkům a jsou pravidelně kontrolovány.
    • Veškeré připomínky a závady týkající se provozu v hale mohou návštěvníci sdělit našim pracovníkům.
    • Dojde-li k překročení povoleného počtu návštěvníků, může provozovatel zamezit přístupu dalších návštěvníků, pak bude nutné počítat s čekací dobou.
    • Všeobecný provoz v hale nebo v částech zařízení může být dočasně omezen.
    • Nároky vůči provozovateli vyplývající z těchto omezení jsou vyloučeny.  Provozovatel nezaručuje stálý provoz všech atrakcí.
    • Nalezené věci budou uloženy v recepci a nebudou-li vyzvednuty do 7 dnů, bude s nimi nakládáno v souladu se zákonnými podmínkami.
    • Návštěvník odpovídá za škody způsobené nedbalostí nebo úmyslem a za škody způsobené jiným návštěvníkům při použití všech zařízení haly ( např. herních a sportovních přístrojů, skákadel, skluzavek a sanitárních zařízení).
    • Všechny děti musí být doprovázeny zodpovědnou dospělou osobou,která za ně plně odpovídá po celou dobu pobytu .Doprovodem se rozumí osoba
starší 18 let.
    • Je zakázáno lezení po síti atrakce.
    • Respektujte pokyny personálu,v případě nedodržení pokynů je personál oprávněn návštěvníka z herny vykázat bez nároku na vrácení vstupného.

Chcete podobný web? Tvorba webových stránek Kyjov, Hodonín a okolí Hračky pro nejmenší